Hakiki Hatay Künefesi

Hakiki Hatay Künefesi

Gerçek Hatay Künefesi lezzetini arayanlar için, tescillenmiş tatlımızı isteyen herkese ulaştırmak adına sizlere hizmet vermekteyiz. Hatay Künefe satış politikamız; hakiki Hatay Künefesi lezzetini araya herkese ulaştırmak ve bu lezzeti tatmayanların da tatmasını sağlayarak hayran kitlesini arttırmaktır. Sizler de gerçek Hatay Künefesi lezzetini müşterilerinize sunmak, yemeklerden sonra ağızlarında hakiki Hatay Künefesi lezzeti bırakmak ya da sırf gerçek bir Hatay Künefesi lezzetini tatmak için gelen müşterilerinize bu hizmeti sunmak istiyorsanız; sektöründe kendini kanıtlamış ve Türkiye`nin pek çok iline hizmet veren firmamızdan dondurulmuş biçimde gönderilecek künefe hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktası alarak geliştirdiğimiz iş anlayışımız sayesinde; tüm müşterilerimiz iş ortağımız olarak kabul ederek gelişmekteyiz. Bu sebeptendir ki; bir ürünün gerçek olması ve hakiki bir Hatay Künefesi lezzetini damaklarda bırakmak amacıyla son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile ülkemizin pek çok yerine yayılmış bulunmaktayız.

Gerçek Hatay Künefesi Farkını Yaşayın

Hatay Künefe satış ağını, büyük işletmeli oteller, marketler, restoranlar, kamusal ya da özel tesisler oluşturmaktadır. Marka olarak tescillenmiş kalite ile hizmet verdiğimiz bu geniş ağa ya da bu büyük aileye sizler de katılarak gerçek Hatay Künefesi lezzetini sunma farkını yaşayabilirsiniz. Asi Künefe olarak adımızı kazıdığımız gıda sektöründe, müşterilerimizden aldığımız dönütler sayesinde de hizmet ağımız gün geçtikçe genişlemekte ve birçok kişiye ulaşmaktadır. Gerçek Hatay Künefe lezzetini; künefeyi oluşturan kadayıf ve peynirinin gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilmesine ve tüm ürünlerimizin kendi tesislerimizde katkısız bir biçimde üretilmesine borçluyuz.

Farkımız Farkınız Olsun

Yapılan denetimler ve kendi üretimimiz sayesinde aldığımız dönütler de harika olmaktadır. Sizler de, hizmet verdiğiniz alanda; hem gıda kontrolünden geçmiş hem de kendi üretimleri olan ve sonuç olarak da gerçek bir Hatay Künefesi tescili almış bir markanın ürünlerini paylaşmak ve bizim aracılığımız ile müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız; tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Hatay Künefe satış sayesinde vereceğimiz güvence; sektörde kalitemiz ile yarattığımız farkımız, sizlerin sunacağı gerçek Hatay Künefesi lezzeti ile farkınız olacaktır.