Hakiki Hatay Künefesi Lezzeti İçin

Hakiki Hatay Künefesi Lezzeti İçin

Türk kültürünün yemeklerden sonra, hoş sohbetlerinin hatta; tatlı yiyelim tatlı konuşalım gibi atasözlerinin baş kahramanı tatlılardır. Geniş bir kültüre sahp olan ülkemiz, tatlı konusunda da çok geniş ve çok farklı bir kültüre sahiptir. Özellikle şerbetli tatlılar içinde en sevilen tatlılardan bir olan Hatay künefesinin, hakiki lezzeti ile bulaşmak da her yerde karşılaşılabilecek bir durum değildir. Bunun için profesyonel bir hizmetle, kaliteden ödün vermeyen, insan sağlığı ve gerçek tat için yüzde yüz doğal malzemelerden yapılmış ve alanında uzman kişilerin elinden çıkmış bir hizmete ihtiyaç duyulur. Bizler, Asi Künefe olarak tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap vererek Türkiye`nin pek çok iline yaptığımız künefe satışı ile; gerçek künefe lezzetine kavuşmanızı sağlıyoruz.

Hakiki Hatay künefesi lezzeti için; gıda mühendisleri tarafından gıda testlerinin uygulanması, kendi tesisimizde doğal ürünlerle yaptığımız üretim ve olmaz olmaz maharetli ellerin künefeleri ve diğer tatlılarımızı hazırlaması ile hizmet vermekteyiz. Bu hizmetimizin Türkiye`nin dört bir yanına ulşaması için de büyük bir dağıtım filosu kullanmakta ve filololarımız içinde bulunan dondurucularımızla -18 derecedeki dondurulmuş künefe ürünlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Gerçek Künefe Lezzeti Şimdi Tüm Türkiye`de

Sağlık koşullarına uygunluk her şeyden önde gelmesiyle geliştirdiğimiz çalışma prensibi ile sağlıklı ve kalite standartlarına yüzde yüz uygun olarak üretilen kadayıflarımız, Asi Künefe farkıyla sizlerle. Ürettiğimiz kadayıflarımızda önceliğimiz sağlıklı ve doğal ürünler kullanılması ile birlikte; gerçek Hatay künefesi tadını tam olarak sizlere sunmaktır. Bu amaçla çıktığımız yolda, 40 yıllık deneyimimiz ile birlikte gerçek künefenin tescilini alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gerçek künefe lezzetini; başta İstanbul künefe firmaları içinde ve geniş dağıtım ağımız sayesinde tüm Türkiye`de; Asi Künefe lezzetinin sunulduğu her yerde bulabilirsiniz.

Gerçek Hatay Künefesi Lezzetini Sizler de Tadın

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz Hatay peynirinden yüzde yüz doğal ürünler kullanılarak yapılan kadayıflarımızla üretilmiş künefelerimiz sayesinde gerçek Hatay künefesi lezzetini sizler de tadarak gerçek künefe lezzetini farkını yaşayacaksınız. Sadece tatmakla kalmayıp, müşterilerinize de sunabileceğiniz bu lezzeti; başta İstanbul künefe satan yerler içinde ve Türkiye`nin pek çok ilinde Asi Künefeleri farkıyla elde edebilirsiniz.