Hakiki Hatay Künefesiyle Tanışın

Hakiki Hatay Künefesiyle Tanışın

Gerçek Hatay künefe damakta bıraktığı lezzetiyle vazgeçilemeyen tatlar arasındadır. Türkiye`nin en eski künefecilerinden biri olarak 40 yılı aşkın süredir en kaliteli künefeyi müşterilerimize sunuyoruz. Yenilenen hizmet anlayışımız sayesinde seçkin mekanların vazgeçilmez tatlı menülerinde yer alıyor ve geniş müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Özel künefe peyniri ve kadayıfın eşsiz buluşmasıyla üretilen künefe katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor. Üretim sürecinde gıda mühendislerimizin denetimiyle hazır hale getirilen künefe özel ambalajıyla paketlenerek dondurucuda donduruluyor. Sade, tereyağlı fıstıklı olarak üretilen künefeler en seçkin mekanların tatlı ikramlarında yer alıyor. Ülkemiz topraklarına hızla yayılan künefemizle marka olmanın verdiği gururla çalışmaya ve hizmete devam ediyoruz.

Mekanınızda Künefeye Yer Açın

İşyeri sahibiyseniz ve müşterilerinize lezzetli ikramlar sunmak istiyorsanız tatlı ustasına gerek kalmadan hazır dondurulmuş künefeyi alarak pratik şekilde hazırlayıp servis edecek hale getirebilirsiniz. Dondurulmuş künefeyi önceden ısıtılmış fırında, oda sıcaklığındaki tabakta ve dolaptan çıkarıp bekletmeden dondurulmuş halde fırınlamanız mükemmel lezzetini artıracaktır. Fırından çıkan sıcak künefeye ılık şerbet eklemeli ve servis etmenizle birlikte müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız. Damak lezzetini artıracak olan künefe her zaman müşteri sayısını da artırmanıza yardımcı olacaktır. Restoranınızda, cafenizde, pastanenizde menünüzde künefeye yer açın ve Hakiki Hatay Künefe lezzetini tattırın. Ansızın gelen misafirleriniz içinde dondurucunuzda bulundurabilir ve eşsiz tadıyla künefe ikramı yapabilirsiniz. Tadına doyum olmayacak olan künefeyi denemeyenler dahi çok beğenecek ve şerbetli tatlının sıcak haline bayılacaklardır.

Sağlıklı Koşullarda Üretim

Servis ağımızı oluşturan ve her gün zincirimizin halkasına yenilerini eklediğimizin bilincinde olarak üretimi sağlıklı koşullarda gerçekleştiriyor ve denetim, kalite sertifikalarıyla hizmet veriyoruz. Kendi tesisimizde ürettiğimiz kadayıf ve peynirini tesislerimizde hazırlıyor ve kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizde kaliteden, dürüstlükten ve temizlikten öndün vermiyor ve ürünlerimizin üretiminden dağıtımına kadar arkasında olmaktan gurur duyuyoruz. Çalıştığımız her işletmeye karşı olan sorumluluğumuzun farkında olarak siparişlerini anında tedarik ediyor ve aralıksız künefe servis ağımızı hizmetlerine sunuyoruz. Temiz ve lezzetli gıda üreticisi olmanın sorumluluğuyla Hatay Künefe işini en iyi biz yapıyor ve yöresel lezzetimizi Tüm Türkiye`yle buluşturuyoruz.