Hakiki Künefe İçin Doğru Tercih

Hakiki Künefe İçin Doğru Tercih

Gıda testlerinden geçirilen, gıda mühendisleri tarafından kontrolleri yapılan bir künefe için, gerçek künefe lezzetini arayan tüm müşterilerimiz için; Türkiye`nin birçok şehrine,künefe satışı hizmetimizle ulaşarak hakiki künefe ile buluşmanızı sağlıyoruz. Kendi tesislerimizde yaptığımız üretimimiz sayesinde kalitenin ön plana alınarak verdiğimiz hizmetlerle, öncülüğünü künefelerimizin oluşturduğu sektörde en doğru adres olarak 40 yıldan bu yana hizmet vermekteyiz. Sizler de tüm bu deneyimlerden ve sektörün öncü firmasının sizler için geliştirdiği geniş dağıtım ağından dondurulmuş künefe hizmeti olarak yararlanmak istiyorsanız, Asi Künefeleri doğru adres olacaktır.

40 yılın deneyimi sayesinde ve kalite ile profesyonelliğin buluştuğu adres olarak; gerçek künefe tescilini alarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gerçek künefe tadını damaklarınızda bırakmaktan memnuniyet duyan ve bu memnuniyeti sizlerin de müşterilerinize gerçek bir künefe sunarak yaşamanız için Türkiye`nin pek çok ilinde hizmet vermekteyiz. -18 dereceli dondurucularımızla yola çıkarak, yüzde yüz doğal malzemelerden üretilmiş künefelerimizi sizlerin bulunduğu her yere getirerek hizmet vermekteyiz.

Gerçek Künefe Lezzeti

Var olan tüm özelliklerden yararlanmanız ile, İstanbul künefe firmaları ve ülkemizdeki tüm firmalar içinde; gerçek künefe lezzeti dendiğinde; Asi Künefe markası ayrıcalığından yararlanmış olacaksınız. Gerçek tadı tescillenen bir markadan satın alacağınız künefelerimize ulaşmak için, hizmet verdiğimiz tüm işletmeleri takip edebilir ya da bu işletmeler arasında sizler de yerinizi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan ya da internet adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçmek olacak.

Gerçek Künefe Tadını Bulabileceğiniz Yer

Eşsiz lezzetin somut hali Hatay künefelerinin gerçek lezzetine ulaşmak için bizleri takip ederek, bu benzersiz tada kalite güvencesi ve tescillenmiş marka garantisi sayesinde ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti sayesinde yıllardır sektörde öncü bir firma olarak hizmet vermeye devam ederek ailemiz daha da genişletmekteyiz. Tescillenmiş markamızla ve yılların getirdiği birikimle; tüm Türkiye`de ve İstanbul künefe satan yerler içinde hizmet vererek; tüm otellerin, marketlerin, restoranların, özel ya da kamusal yemek işletmelerinin Asi Künefeleri farkını yaşamasını sağlıyoruz. Sizler de bu farkı çok uygun fiyatlarla ve farklı ödeme seçenekleri ile, kapınıza gelen bir hizmetten yararlanmak için bizlerle hemen iletişime geçin.