Hakiki Künefe İçin Gerçek Adres

Hakiki Künefe İçin Gerçek Adres

Kültürümüzün yemek kültürü içinde çok farklı bir yere sahip olan tatlılar içinde en meşhurlarından biri Hatay künefesidir. Burada önemli olan nokta ise; bu kadar lezzetli bir tatlıyı, sürekli Hatay iline giderek tatmanın mümkün olmaması nedeniyle; gerçek tada ulaşmanın, gerçek künefe satışı yapan bir adresi noktanın bulunmasıdır. İşte tam da bu noktada bizler devreye girerek, hakiki künefe tadı için sizleri gerçek bir adresle, Asi Künefe markası ile buluşturuyoruz. 40 yıllık deneyimimiz gıda sektöründe ve künefe alanında tescillenmiş bir marka olarak sizlere geniş dağıtım ağımızla ulaşıyoruz. Geniş dağıtım ağımızda bulunan araçlarımız, -18 derece dondurucular ile dondurulmuş künefe taşımacılığı yarak, gerçek künefelerle sizleri ve dolayısıyla künefe severleri buluşturmakta.

Hatay künefesinin en gerçek tadını müşterilerinize sunmak, yemeklerden sonra ağızlarında eşsiz bir tat bırakmak için; sektöründe kalitesi hizmetini kanıtlamış ve Türkiye`nin pek çok iline hizmet veren firmamızdan, dondurulmuş biçimde gönderilecek künefe hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kalite ve standartlarına uygun olarak üretilen ve yüzde yüz doğal malzemelerin kullanılması ile maharetli ellerle yapılan künefelerimizi müşterilerinize sunmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacak.

Hakiki Künefe Tadını Sizlerle Buluşturuyoruz

Büyük ya da küçük işletmeli ya da diğer tüm otellerde, büyük ya da küçük marketlerde, restoranlarda, kamusal ya da özel gıda tesislerinde; yaptığımız dağıtımlar sayesinde hakiki künefe tadına sizlerin de varmasını sağlıyoruz. Eşsiz bir tada sahip gerçek Hatay künefesini sizler de müşterilerinizle buluşturarak, künefe severlerin en uğrak yerlerinden biri olabilirsiniz. Birçok marka içinde tescilli bir marka olarak verdiğimiz hizmet sayesinde, sizler de bir ilki gerçekleştirirerek tıpkı bizler gibi müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. İstanbul künefe firmaları içinde ve tüm Türkiye tatlı firmalarında siz de bir ayrıcalığınız olsun istiyorsanız, Asi Künefe markasını tercih ederek, hizmet verebilirsiniz.

Hakiki Künefe ile Fark Yaratın

İnsan sağlığının ilk sıraya alınarak yaptığımız yüzde yüz üretimimizle, müşterilerimizden aldığımız olumlu dönütler sayesinde, Türkiye`nin birçok ilinde ulaşmaktayız ve ulaşmaya da devam etmekteyiz. Sizler de, gerçek künefe sunmak için, dağıtımını yaptığımız yerleri takip ederek İstanbul künefe satan yerler başta olmak üzere, diğer tüm illerde hakiki künefe tadı ile fark yaratabilirsiniz.