Hatay’dan Gelen Mucize

Hatay’dan Gelen Mucize

Bazı anların telafisi yoktur. Bunun için her anımızı değerli bir şekilde kullanmamız gereklidir. Canınız künefe çekti ve hemen bulduğunuz bir yere girdiniz değil mi? Ama maalesef ki keşke yemeseydim dediniz. Biz bu düşüncelerden sizi kurtarmak isteriz. Canınız künefe çektiği anda hemen bizi hatırlayınız ve damağınızda kalan lezzeti unutmayınız. Enfes tatlar sağlamak için 40 yılı devirdiğimiz işimizde, öncülüğümüz her zaman siz değerli müşterilerimizdir. Her künefeyi deneseniz de, bizim künefemizin farkını anlamanız uzun sürmeyecektir. Herkes kadayıf ile tuzsuz peyniri buluşturabilir ama el lezzeti ve ustalık başka bir boyuttadır. Bu nedenle en değerli anlarınıza ortak olmaktan mutluluk duyarız.

Bizi Seçmeniz İçin Çok Sebeplerimiz Var

Yaptığımız her şey yüzümüze yansır. Üzülsek üzgün olduğumuzu başkaları kolaylıkla anlar ya da tam tersi bir durumda sevindiğimiz taktirde bu da kolaylıkla yüzümüzden başka insanlara yansımaktadır. Biz ASİ Künefe olarak; işimizi gıdalarımıza enfes tatları vermek için uğraşıyoruz. Usta ellerle olan çalışmalarımız sonucunda, künefelerimiz çıtır kadayıfı, uzayan peyniri, fıstığı ve kıvamında yapılan şerbeti ile bir bütün haline dönüşmektedir. Ürettiğimiz gıdalarımızın tadına baktığınızda yüzünüzde oluşan gülümsemeye engel olamayacaksınız. Her zaman her koşulda yüzünüzü güldürmek için var olmaya, bu lezzetleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Afiyetle yiyeceğiniz tatlılarımızı, en iyi şekilde üretmekten onur ve gurur duyarız. ASİ Künefe ile oluşan markamız ile, siz değerli müşterilerimize her zaman, her yerde ve her koşulda hizmet vermekten sakınmamaktayız.

Hijyenik Ortam

Bazı işletme yerleri nedenini bilmediğimiz bir strateji geliştirmiştir. Kötü ortamlarda üretimlerine her zaman aralıksız devam etmektedirler. Ürünlerini fazlaca iyi anlattıklarında buna sadece kendileri tamamen inanmamaktadır. Çünkü çalışma şartlarını, çalışılan ortamı bildikleri için sadece satsın diye tavsiye ederler. Ama gelin görün ki, kendileri bu gıdayı asla tüketmezler. Bizim iş politikamızda her zaman hijyen ve temizlik anlayışı esas konularımız arasına girmiştir. Bizim memnun olmadığımız hiç bir durumda sizler için bir şey üretmemekteyiz. İşimize olan bağlılığımız için gün geçtikçe daha iyisi için uğraşmaktayız ve enfes tatları sizlerle buluşturmaktan zevk duyarız.