Hatay’ın Künefesi Tatlı Severlerle Buluşuyor

Hatay’ın Künefesi Tatlı Severlerle Buluşuyor

Bir tatlıdan daha fazlasına, damaklarda unutulmayacak bir lezzete, yedikçe kişiyi daha da çok yemeye teşvik eden tatlılarımızın ilk sırasında künefe gelmektedir. Künefenin kökeni ise Hatay`a aittir. Gerçek bir künefe tadını artık tüm şehirlerde, sanki Hatay`da künefe yeniyormuşcasına bir lezzeti Türkiye`nin her yerinde yakalamanız için, bizler Asi Künefe olarak Hatay künefesini künefe satışı hizmetimiz sayesinde sizlerle buluşturuyoruz. 40 yıllık deneyimimiz ile sektörün önce ve de en deneyimli firması olarak verdiğimiz hizmette kullandığımız geniş dağıtım ağı sayesinde dondurulmuş künefe ürünlerimizi Türkiye`nin pek çok yerine ulaştırarak, müşterilerimizin gerçek künefe tadını ulaşabilecekleri her yere iletiyoruz.

40 yıllık deneyimimizi paylaştığımız Türkiye`nin pek çok ilinde ve de İstanbul`da verdiğimiz hizmet sayesinde birçok restorana, markete, özel ya da kamusal işletmelere ulaşmış; kendi tesislerimizde yüzde yüz doğal ürünleri kullanarak ve de gıda mühendisleri ile iş birliği içinde çalışarak yaptığımız üretimleri tüm künefe severler ve işletme sahipleri ile buluşturmuş durumdayız. Tesisimizde çalıştığımız kişiler, Hatay`ın mistik el maharetlerine sahip olup sizleri gerçek Hatay künefesi ile buluşturan üretimler yapmaktadırlar. Sizler de bu ayrıcalıktan yararlanmak ve müşterilerinize gerçek künefe tadını sunmak için, internet sitemiz üzerinden ye da iletişim numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Künefeden Daha Fazlası

Gerçek künefe; biri Hatay peynirinden yapılan, kadayıfları iyi kızarmış ve şerbeti de ölçüsünde ayarlanmış bir şekilde dökülen ve de son olarak antep fıstığı ile süslenerek servis edilen bir tatlıdır. Bizler de; kendi tesisimizde ürettiğimiz Hatay peyniri ve yine kendi tesisimizde ürettiğimiz kadayıfla yapılan künefeleri; Hatay usullü yani dilim şeklinde servis edilmesini ve sizlerle buluşmasını sağlıyoruz. İstanbul künefe firmaları içinde ve Türkiye`de; Asi Künefe aracılığı ile gerçek Hatay künefesine ulaşmanız ve gerçek künefeyi bizim aracılığımızla birçok kişiye ulaştırmanız artık çok kolay olacak.

Künefenin Doğru Adresi

İstanbul künefe satan yerler içinde ve Türkiye`nin pek çok yerinde gerçek bir künefe tadını bulmak isteyenler ya da sunmak isteyenler için en doğru adres Asi Künefeleri olmaktadır. Bunun içinse tek yapmanız gereken, iletişim numaralarımız üzerinden ya da internet adresimizden bizlere ulaşmak olacak.