Hatay Künefesi Nerede Yenir

Hatay Künefesi Nerede Yenir

Türkiye`de son 50 yılın en lezzetli tatlılarından bir tanesi olan ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretimi de hızlanan künefe, birçok yerde yapılabilmektedir. Anadolu yakası en iyi künefe satışını yapan yerler ile Avrupa yakası en iyi satışı yapan yerler arasında çok büyük bir fark bulunmuyor. Özellikle İstanbul`da satışa sunulan künefelerin çok büyük bir kitleye hitap edecek şekilde oluşturulmuş olması son derece önemlidir. Bundan dolayı satışlarda çoğu zaman uygun fiyat ve en yüksek kalite politikasına uygun şekilde hareket edilmek isteniyor. Hatay`da açılan ve daha sonra lezzetli künefeler ürettiği için diğer şehirlere yönelmeye başlayan firmaların kalitesi tartışılmazdır.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Bu zamana kadar piyasaya sürülen ve binlerce kişinin en kaliteli künefeleri tatmasını sağlayan tüm firmalar son derece hızlı bir şeklde çalışmaktadır. Hem kendi müşterilerine hizmet verebilmek hem de firmalara hizmet verebilmek amacıyla çalışan birçok kurum bulunuyor. Anadolu Yakası en iyi künefe lokantası olarak gösterilen ASİ Künefe de bunların başında gelmektedir. Firmanın İstanbul`da Anadolu kesimine yönelik verdiği sınırsız hizmet oldukça uzun süredir devam ediyor. Bu sayede hem lezzetli yiyeceklerden herkesin faydalanması mümkün oluyor, hem de künefenin birçok firmada tadılabilmesine zemin hazırlanıyor. An itibariyle 11 farklı bölgenin ASİ Künefe ürünleriyle tatlıya doyduğu açıklanıyor.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

Türkiye`nin büyük bir bölümüne dondurulmuş künefe satışı yapan Asi Künefe firması, 11 ilde hizmet vermeye devam ediyor. 1960 yılndan itibaren sektörde adını çok büyük bir kitleye duyurmuş olan Asi Künefe ile iligli merak edilen bazı noktalar bulunuyor. Peynir üretiminde ve toptan satışların yapılmasında tamamen özel olarak hizmet verilmektedir.

Anadolu Yakas en iyi künefe satışının yapıldığı yerlerden bir tanesi arasında gösterilen salonda binlerce hazır künefeye ulaşılabilmektedir. Seri üretimle birlikte hem dakika içerisinde onlarca adet üretim gerçekleşebilmekte, hem de toptan satışlar yapılabilmektedir. İstanbul ve Hatay da dahil olmak üzere Türkiye`nin dört bir yanında bu sayede Asi Künefe`nin adı duyulabilmektedir. Satışların günümüzde de devam ediyor olması, firmanın kalitesini sürdürmesine yardımcı olabiliyor.