İskenderun Hazır Künefe Satışıyla Hizmetinizdeyiz

İskenderun Hazır Künefe Satışıyla Hizmetinizdeyiz

Ülkemizin tatlısı olarak tescillenen ve Hatay ilimize ait olan yöresel lezzetiyle damaklarda ayrı bir tat bırakan künefeyi yemek için artık Hatay`a gitmeye gerek yok. İskenderun Künefe ihtiyaçlarınızda kaliteden ödün vermeyen işyerimizde üretimini gerçekleştirdiğimiz künefeleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Halkımızın yoğun ilgi gösterdiği tatlımız imalathanelerimizde sağlıklı koşullarda üretiliyor. Müşterilerimizin lezzetinden memnun kaldıkları künefeyi sadece ülke genelinde değil dış pazarla yurtdışına da pazarlama hedefiyle ilerliyoruz. Toptan Künefe siparişlerinizde indirimli ve uygun fiyat politikasıyla aradığınız lezzete kavuşturuyoruz. Dondurulmuş künefe satışıyla içine katkı maddesi katılmadan üretimi gerçekleştiren künefemiz lezzetiyle hayran bırakacaktır. Ülkemize gelen turistlerinde ilgisini fazlasıyla çeken tatlımız sıcak olarak servis edildiği için şerbetli tatlılar arasında ayrıcalıklı lezzetiyle farkı yaşatır.

Hazır Künefe Toptan Satış

İşletmenizde gıda işiyle uğraşıyorsanız ve toptancılık faaliyetinde bulunuyorsanız bakkallara, marketlere pazarlayabilir ve kazanabilirsiniz. Ustalarımız lezzetiyle söz ettiren künefeyi hazırlarken tesisimizde ürettikleri kadayıf ve özel künefe peynirini de kendi elleriyle hazırlayarak gıda mühendislerimizin denetimiyle hazırlıyor. İskenderun Künefe, özel kalıplara alınarak dondurulmak üzere şoklandırılıyor. Şok işleminin ardından soğuk hava depolarında muhafaza ediliyor. Müşterilerimize ulaştırmak için paketlenen künefeler yine dondurulmuş dolaplar içerisinde dağıtıma çıkarılıyor. Günlük üretim yapılan künefemizi yaygın servis ağıyla Türkiye geneline gönderiyor ve en seçkin mekanlarda müşterilerimizle buluşturuyoruz. Lezzetinden her zaman memnun kalınan künefeyi hazırlamak için sadece fırında 250 derece sıcaklıkta 10 dakika pişirmek yeterli oluyor. Ilık şerbet ilavesiyle servis edilecek hale getirebiliyorsunuz.

Pratik Tatlıyı Derin Dondurucunuzdan Eksik Etmeyin

Müşterilerinize servis etmek üzere dondurucuda bulundurduğunuz Künefeyi pratik olarak hazırlayabilir ve yemek sonrası lezzetlerini katlayabilirsiniz. Cafe veya pastane sahibiyseniz alternatif lezzet olarak künefeyi müşterileriniz için menünüzde bulundurabilir ve her geçen gün artan müşteriye sahip olabilirsiniz. Sipariş verdiğinizde 60`lı ve 100`lü paketler halinde özel kutusunda gönderilecek olan künefeyi çok kısa sürede pişirerek sıcak olarak müşterilerinize, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ürün çeşitlerimiz arasında cevizli ve Antep fıstıklı lezzetlerimizi de bulundurabilir ve değişik lezzetlerle künefe ikram edebilirsiniz. İskenderun Künefe tatlımızı servis esnasında dondurma veya kaymakla servis edebilir ve eşsiz lezzetiyle hayran müşteriler bırakabilirsiniz.