İstanbul’da Gerçek Künefe Yenilecek Yerler

İstanbul’da Gerçek Künefe Yenilecek Yerler

Tatlı deyince akıllarına ilk gelen tatlının künefe olduğu pek çok kişi için gerçek künefe adresi ile karşınızdayız . Yörelere özgü yiyeceklerin, ait olduğu yerlerde yenildğği hissini yaratacak hizmetimizle; şimdi de İstanbul şehrindeyiz. İstanbul`ın gıda sektöründe hizmet verenler ya da künefe sevdalısı olanların; aklına gelen ilk soru dakünefe İstanbul`da nerde yenirolmaktadır. Çıtır kadayıfı ile sıcacık peynirin buluştuğu ve antep fıstıkları ile süslenerek servis edilen bu muhteşem lezzetin gerçek tadını; Asi Künefe markasının olduğu her yerde ve şimdi de İstanbul`un birçok semtinde bulabileceksiniz.

Gerçek Künefe İstanbul`da

Gıda mühendislerimiz birçok teste tabi tutulan ve üretilmeden kalite standartlarına uygunluk ölçeklerinden geçen kadayıflarımız ve peynirlerimiz ve de kendi tesislerimizde yaptığımız üretimimiz, 40 yıllık deneyimimiz ile birlikte gerçek künefenin tescilini almış bulunmakta ve Türkiye`nin pek çok ili ile birlikte şimdi de İstanbul künefe severleri ile buluşmaktadır. İstanbul`da yaşayıp da gerçek künefe tadını bulmak isteyen herkes, 40 yıllık deneyimi ile Türkiye`nin pek çok iline ve de İstanbul` a yaptığımız dağıtımlar sayesinde ulaştığımız tüm restoranlarda, marketlerde, özel ya da komu işletmelerinde gerçek künefe tadını bulabilirsiniz.Künefe İstanbul`da nerde yenir denilince, artık ilk olarak aklınıza Asi Künefe gelecektir.

İstanbul`da Künefe`nin Doğru Adresi

Tesislerimizde üretilen Hatay`ın peyniri ve yine tesislerimizde üretilen kadayıfla yaptığımız ve milyonlara ulaşan künefelerimiz; Hatay usulü; dilim şeklinde servis edilerek ve Asi Künefe aracılığı ile gerçek Hatay Künefesi`nin künefe severlerle hem de İstanbul`da buluşmasını sağlıyoruz. Bol peynirin uzayarak ve sıcacık servis edilmesi ile müşteri memnuniyetini sağladığımız ve de kaliteli ürün sunumumuzla her geçen gün büyüdüğümüz gıda sektöründe; sizlere de ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Unutulmamalıdır ki yiyeceğiniz kadayıflar, Tükiye`de künefe olarak tescillenmiş markamızla sizlere ulaşmaktadır.

Türkiye`nin pek çok ilinde ve özellikle de İstanbul`da gerçek bir künefe tadını bulmak istediğinizde; ilk yapacağınız iş, Asi Künefe markasını takip etmek olmalıdır. Künefe İstanbul`da nerde yenir sorusu, Asi Künefe olarak bizlerin hizmet verdiği her yerde olarak cevap verebiliriz.