İstanbul’da Künefe İçin Doğru Adres

İstanbul’da Künefe İçin Doğru Adres

Tatlılar içinde muhteşem bir besin değerine ve muhteşem bir lezzete sahip olan künefenin kökeni Hatay ilimizdir. Ancak başka bir ilde yaşayıp, tatlının yöresini devamlı olarak gitmek pek de mümkün olmayabilir. bu noktada bizler ve 40 yıllık deneyimimiz ile geniş dağıtım ağımız devreye girerek sizleri gerçek künefe tadı ile buluşturuyor. Sizler de İstanbul`da yaşıyor ve gerçek bir künefe tadını arıyorsanız, İstanbul`da künefe dendiğinde aklına Asi Künefe`nin bulunduğu her yer gelmelidir.

İstanbul`da Gerçek Künefe

Gıda testlerinden geçirilerek gıda mühendislerimiz tarafından kontrolleri yapılan kadayıflarımız ve peynirlerimiz ve de kendi tesislerimizde yaptığımız üretimimiz, 40 yıllık deneyimimiz ile birlikte gerçek künefenin tescilini almıştır. Böylece sizlere verdiğimiz hizmet sayesinde; İstanbul`da yaşayıp da gerçek künefe tadını bulmak isteyen tüm müşterilerimize geniş dağıtım ağımızla hizmet vermekteyiz.

40 yıllık deneyimimizi paylaştığımız Türkiye`nin pek çok ilinde ve de İstanbul`da verdiğimiz hizmet sayesinde birçok restorana, markete, özel ya da kamusal işletmelere ulaşmış bulunmaktayız. Siz de İstanbul`da künefe dendiğinde gerçek tadı bulmak istiyorsanız, dağıtımını yaptığımız marketlere, restoranlara ya da işletmelere ulaşarak, bu muhteşem lezzeti tadabilirsiniz.

İstanbul`da Künefenin Doğru Adres

Gerçek künefe denilince akla, Hatay ve dolayısıyla da künefenin malzemelerinden biri Hatay peyniri gelmektedir. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz Hatay`ın peyniri ve yine kendi tesislerimizde ürettiğimiz kadayıfla yapılan künefelerin; Hatay usullü yani dilim şeklinde servis edilmesiyle ve Asi Künefe aracılığı ile gerçek Hatay Künefesi`ne ulaşmanız çok kolay olacak. Müşteri memnuniyetini odak haline getirerek yaptığımız üretimlerde, sizlerin damak tadında unutulmayacak izler bırakmak için malzeme bolluğundan da kaçınmadık. İçinde bol peynirin bulunduğu künefelerimiz piştikten sonra sizlerin karşısına, sıcacık ve erimiş bol peynirle gelecektir.

Tescillenmiş markamızla hizmet verdiğimiz Türkiye`nin birçok ilinde ve İstanbul`da gerçek bir künefe tadı aradığınızda ilk yapacağınız iş, Asi Künefe markasını takip etmek olmalıdır. Bizler kalite ve profesyonellikle verdiğimiz hizmetlerle ulaştığımız pek çok ilde ve de İstanbul`da künefe denilince akla ilk gelen marka olarak sizlere hizmet sunmaktan ve damağınızda unutulmayacak tatlar yaratmaktan memnuniyet duymaktayız.