İstanbul’da Künefe Yenilecek Yerler

İstanbul’da Künefe Yenilecek Yerler

Künefe denilince akla gelen Hatay`ı, Hatay`ın gelenekselleşmiş ve sadece tadını bu zamana kadar orada bulabileceğiniz tadı, Hatay Künefesi`ni İstanbul`da artık bulmanız çok kolay. İstanbul`ın gıda sektöründe hizmet verenler ya da künefe sevdalısı olup gerçek bir künefe yemek için yer bulamayınların; aklına gelen ilk soru dakünefe İstanbul`da nerede yenir olmaktadır. kendinizi Hatay`ın esrarengiz sokaklarına bakarak sıcacık, üzerinde yağının cızır cızır ettiği bir biçimde künefe yerken hayal etmek ve belki de içsel olarak bu duygu tam bir biçimde yaşamak için; Asi Künefe markasının olduğu her yerde, sizler de olun.

İstanbul`da Gerçek Künefeyi Keşfedin

Birçok testten geçirilerek, üretilmeden kalite standartlarına uygun olarak kendi malzemelerimizden yüzde yüz doğal olarak yapılan peynirlerimiz ve de kadayıflarımız, 40 yıllık deneyimimiz ile birlikte gerçek künefe haline gelmiş ve böylece bizler gerçek künefenin tescilini almış bulunmaktayız. Tescilli olmanın, pek çok kişiye gerçek künefe tadını ulaştırmanın haklı gurur ile Türkiye`nin pek çok ili ile birlikte şimdi de İstanbul künefe severlerleyiz. İstanbul`da yaşayıp; gerçek künefe İstanbul`da nerde yenir sorusunun cevabı; Asi Künefe olmaktadır. Bizler; 40 yıllık deneyimi ile Türkiye`nin pek çok iline ve de İstanbul` a yaptığımız dağıtımlar sayesinde ulaştığımız tüm restoranlarda, marketlerde, özel ya da komu işletmelerinde gerçek künefe tadı ile sizlerleyiz.

İstanbul`da Gerçek Künefe

Hatay`ın peyniri ve kadayıflarını kendi tesislerimizde organik bir biçimde ve gıda mühendislerinin onayı ile üretmekteyiz. Bu sayede; Türkiye`nin hemen hemen her yerine sağladığımız dağıtım filomuzla; künefelerimiz; Hatay usulü; dilim şeklinde servis edilmekte ve künefe severlerle buluşmaktadır. Asi Künefe aracılığı ile gerçek Hatay Künefesi`ne ulaşmanız artık mümkün olacak. Unutulmamalıdır ki yiyeceğiniz kadayıflar, Tükiye`de künefe olarak tescillenmiş bir markaya sahiptir ve bunun da adı Asi Künefe olmaktadır. İstanbul`da gerçek bir künefe tadını arıyorsanız; ilk yapacağınız iş, Asi Künefe markasını ilinizde bulmak olacaktır. Künefe İstanbul`da nerede yenir sorusunun cevabı, Asi Künefe olarak bizleri İstanbul`da gördüğünüz her yer olacaktır.