İstanbul Künefe Siparişi

İstanbul Künefe Siparişi

İstanbul`da künefenin satın alınabilmesi için belirlenen ortalama ücret, diğer şehirlerdekine kıyasla bir miktar daha fazla olabiliyor. Bunun nedeni olarak, İstanbul`da künefeye çok yoğun bir şekilde ilgi gösteriliyor olması açıklanan nedenler arasında yer alıyor. İstanbulda künefe satan yerler zaman içerisinde kalitelerini ortaya koymaya başlamış ve birkaç şubesi olan büyük firmalar haline gelmişlerdir. Yüzlerce kişiye iş imkanı sunan firmaların en önemli özelliği, bir geleneği ve yemek kültürünü canlı tutmak için çabalıyor olmalarıdır. Hatay gibi son derece geleneksel bir bölgenin tatlısı İstanbul`da satıldığı için de son derece gurur duyulası bir iş alanı geniş kitlelere duyurulmaktadır.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Bu zamana kadar üretilen en iyi ve en lezzetli künefelerin neredeyse tamamında büyük firmalara rastlanmaktadır. Özellikle ASİ Künefe tarafından piyasaya sürülen künefelerin her birinde aynı kalitenin ve aynı özelliklerin görülebiliyor olması son derece önemlidir. Künefe üretimi ve satışıyla ilgilenen her firmanın aynı değerler ve aynı malzeme kullanımıyla birlikte künefe oluşturduğu tahmin edilmektedir. Birçok künefenin bir porsiyonluk değerinde İstanbulda künefe satan yerler de dahil olmak üzere 426 kaloriye ulaşılmıştır.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

İstanbul genelinde bu işe yıllarını vermiş bir salon ile yeni bir salon arasında çok büyük farklar görülebilecektir. Isının ayarlanması, malzemelerin ayarında kullanılması ve tam olarak temin edilmesi belirli bir süreçte elde edilebilecek bilgilerin ürünüdür. ASİ Künefe olarak adını duyurmuş olan firmanın bu alanda her türlü yapısında da genel gelişimden ve yenilenen lezzetten söz edilebilmektedir. 50 yıla yaklaşan hizmet süresi boyunca sadece Hatay`da değil, toplamda 11 noktada sürekli olarak satış gerçekleştiriliyor.

Ürünlerin kargoyla birlikte özel tesislere ve küçük firmalara ulaştırılmasında da ASİ Künefe`nin çalışmalarını görmek mümkündür. Yürütülen faaliyetlerin her biri tamamen en yüksek kaliteyle birlikte ortaya çıkmaktadır. İstanbulda künefe satan yerler arasında en kolay bulunabilecek ve en çok tercih edilen yer ASİ Künefe`dir. Eminönü`de bulabileceğiniz salonda uygun fiyatla birlikte sadece birkaç dakika içerisinde leziz künefe yeme imkanına sahip olabilirsiniz.