İstanbul`da Dondurulmuş Künefe

İstanbul`da Dondurulmuş Künefe

Künefe imalatı yapan işyerimizde kaliteden ödün vermeden çalışıyor ve Hatay ilinin meşhur tatlısını pişirilmeye hazır hale getiriyoruz. Ustalarımız tarafından künefenin kadayıfını ve peynirinin imalatını da gerçekleştiriyor ve malzemelerimizi kendimiz üretiyoruz. Sektörde bizi en iyi yapan unsurlarımızdan birisi de kalite sertifikalarımızın ve tescil belgelerine sahip olmamızdır. 40 yıllık tecrübeli künefe ustalığımızla meşhur künefeyi hazırlıyor ve künefe dondurma işlemine tabi tutuyoruz. İstanbul`da Künefe almak için bizi arayabilir ve eşsiz lezzetin tadına sizde bakabilirsiniz. İstanbul`da market sahibiyseniz ve müşterilerinizin tatlı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dondurulmuş künefe satışını da yapabilirsiniz. Marketinizin derin dondurucu dolaplarında muhafaza edeceğiniz künefe çok beğenilecek ve market müşterilerinizin bitmeyen taleplerine şaşıracaksınız.

Mekanlarınızın Menüsünü Künefeyle Genişletin

Hatay künefesi diye bilinen tatlıyı restoranınızda, lokantanızda, pideci dükkanınızda müşterilerinize alternatif yemek sonrası menüsü olarak sunabilir ve damak tatlarını şenlendirebilirsiniz. Yapımı zahmetli olan künefe için usta çalıştırmanıza gerek kalmadan taze ve sıcak olarak servis edebileceksiniz. Yapım aşamasının zorluğu nedeniyle künefe yapmak külfetli bir iştir. Biz işin en zor kısmını zaten yapıyoruz. Size zahmetsiz olarak fırınlayıp üzerine şerbet ilavesiyle servis etmek düşüyor. Sıcak servis yaptığınızda tadına doyum olmayacak tatlı menülerinizin en çok beğenilenleri arasına girmeyi başaracaktır. Esnafları künefe satışını yapmak amacıyla çağırıyor ve İstanbul`da Künefe arayanların yardımına koşuyoruz.

En İyi Künefe En Kısa Sürede Elinizde

Amaçlarımız içinde en iyi künefeyi en kısa sürede müşterilerimizle buluşturmak olduğu için geniş servis ağımızla ve geniş üretim ağımızla günlük üretim ve günlük dağıtım yapıyoruz. Halkımızı künefe lezzetinden mahrum bırakmamak için gece gündüz çalışıyor ve binlerce mekan müşterimize en kısa sürede ulaştırıyoruz. Yaşadığınız yerde Hatay`a gitmeden lezzetini tatmak istiyorsanız İstanbul`da Künefe yemek için bizi arayın. Dondurulmuş ve özel ambalajında paketlenmiş olarak teslim edilecek olan künefenin eşsiz lezzetini yaşayacak ve misafirlerinize tadını ikram edeceksiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve sağlığınıza verdiğimiz önem sayesinde en iyi künefe imalatını yapıyor ve mükemmel lezzeti sizlerle buluşturuyoruz. Marketinizde, restoranınızda, otelinizde, cafenizde müşteri sayınızı artırmak istiyorsanız menünüzde künefeye mutlaka yer açmalısınız.