İstanbul`da En İyi Künefe Nerden Alınır?

İstanbul`da En İyi Künefe Nerden Alınır?

Hatay yöresine ait eşsiz lezzetiyle damak zevkinin herkes tarafından takdir edildiği ve beğenildiği künefenin imalatını gerçekleştiriyoruz. İstanbul`da En İyi Künefe arıyorsanız işletmemizi arayabilirsiniz. Künefeyi ayrı lezzet kazandıran peynirinden kadayıfına kadar malzemeleri kendi tesislerimizde üretiyor ve en lezzetli hale getiriyoruz. Dondurulmuş künefe imalatı sayesinde geniş kitlelere ulaşıyor ve mükemmel lezzeti en seçkin mekanlarda müşterilerle buluşturuyoruz. Şerbetli olmasına rağmen hafif olmasının sırrı peynirinde gizlidir. Pratik tatlı arayanların ve acil ikramlığa ihtiyaç duyanların yardımcısı dondurulmuş halde saklanabilen tatlımızdır. Profesyonel anlamda kendini geliştirmiş ustalarımız ve gıda mühendislerimiz sayesinde en kaliteli ve lezzetli Hatay künefesinin yapımını biz gerçekleştiriyoruz. 40 yıllık deneyimin harmanlandığı işyerimizde insan sağlığına da özen gösteriyor ve hijyenik koşullarda üretim yapıyoruz.

Künefenin Lezzetine Doyum Olmayacak

Anadolu`ya ait olan lezzeti tüm yurdum insanına ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyor ve sektörde öncü olmamızın gerektirdiği şekilde ürünlerimizi sağlıklı koşullarda üreterek yine sağlıklı koşullarda dağıtımını gerçekleştiriyoruz. En seçkin mekanların bizi tercih ettiği gibi mekanınızda künefeye yer verebilir ve meşhur künefeyi müşterilerinize ikram edebilirsiniz. Ülkemiz genelinde binlerce işyerinin bizi tercih ettiği gibi sizde bizi arayabilir ve zincirimizin bir halkası da siz olabilirsiniz. Servis ağımızın parçalarından olan restoranların müşterilerini artırdığı gibi pratik olarak hazırlayacağınız künefeyi ikram edebilirsiniz. Kaliteli ürün satmak istiyorsanız dondurulmuş künefeyi marketinizde, bakkalınızda da bulundurabilir ve müşterilerinizde ayrıcalık yaratabilirsiniz. İstanbul`da En İyi Künefe almak istiyorsanız bize ulaşabilir ve eşsiz lezzetin tadına bakabilirsiniz.

Sıcak Künefe Tadına Doyulmaz

Sıcak künefe hafif olan şerbetli tatlılardan biri olarak lezzetiyle eşsiz güzelliktedir. Dondurulmuş halde alacağınız künefeyi fırınladığınızda şerbet ilavesiyle sıcak olarak tüketeceksiniz. Hiç denememiş olanların bile ilk defa tattıklarında hayran bırakan tatlıyı işyerinizde müşterileriniz için bulundurduğunuzda siparişi alarak çok kısa sürede hazır hale getirebilir ve tatmayanlara lezzeti ikram edebilirsiniz. Müşteri sayısını her geçen gün artıran ve tatlımızı ikram eden mekan sahipleri müşterilerimiz, yoğun ilgi duyulan künefenin siparişini her geçen gün artırmıştır. İstanbul`da En İyi Künefe olarak bizi arayabilir ve lezzetimizi kendi müşterilerinize de tattırabilirsiniz.