İstanbul`da Hakiki Hatay Künefesi Satan Yerler

İstanbul`da Hakiki Hatay Künefesi Satan Yerler

Hatay`ın mükemmel tescillenmiş lezzetini yaşamak için zahmetli olan yapım sürecine girmenize, lezzeti tatmak için Hatay`a gitmenize de gerek kalmadı. Canınız sıcak künefe yemek istediğinizde dondurucunuzdan çıkardığınız künefeyi fırına verebilir ve kısa sürede yeme zevkini yaşayabilirsiniz. İstanbul`da Künefe Satan Yerler arıyorsanız 40 yıllık tecrübesiyle künefe imalatı yapan işyerimizi arayabilirsiniz. Toplu siparişlerinizde fiyat avantajıyla en mükemmel lezzeti tadabilir ve evinizde dondurucunuzda muhafaza edebilirsiniz. Kaliteden ve temizlikten ödün vermeyen üretim tesisimizde künefe peynirini ve kadayıfını da hazırlıyoruz. Mükemmel lezzete sahip künefeleri katkı maddesi ve kimyasal koruyucu maddesi kullanmadan hazırlıyor ve bekletmeden -40 derece soğuklukta dondurucuda şokluyoruz. Günlük üretim yaparak dondurucuda şoklayarak soğuk hava depolarında muhafaza ediyoruz. Paketleyerek dondurulmuş şekilde anlaşmalı olduğumuz işyerlerine teslim ediyoruz.

Kalitede ve Lezzette Sınır Tanımıyoruz

Dondurulmuş künefe satışı yapmak için marketinize getirtebilir ve müşterileriniz için satışa sunabilirsiniz. Gıda sektöründe yemek hizmeti veriyorsanız yemekten sonra tatlı ikramınızda menünüzde künefeye yer verebilirsiniz. Müşterileriniz hakiki Hatay künefesi yemenin tadına vardıklarında sizden tatlı seçeneği olarak her zaman sipariş vereceklerdir. Binlerce sektörle olan iş anlaşmamız sayesinde her biri dondurulmuş künefe sayesinde satışlarını artırmış ve müşterilerini katlamıştır. İşyerinizde sizde Asi Künefeleri bulundurabilir ve sipariş anında fırınlayarak servise hazır hale getirebilirsiniz. İstanbul`da Künefe Satan Yerler arıyor ve en iyi künefenin tadına varmak istiyorsanız hemen sipariş verebilir ve eşsiz lezzete kavuşabilirsiniz.

En İyi Künefe Satan Yer Arayanlara

Hatay`ın mükemmel Künefe lezzeti için irtibata geçtiğinizde dondurulmuş 60`lı ve 100`lü paketler halinde cevizli, fıstıklı ve sade künefe lezzetini sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz -18 derecede muhafazalı araçlarla adresinize teslim edilecek ve satışa hazır olarak size sadece pişirmesi kalacaktır. 10 dakika boyunca 250 derece de kızarana kadar pişirecek ve üzerine ılık şerbetle sıcak servis edeceksiniz. İster işyerinizde müşterilerinize servis edebilir ister evinizde toplu sipariş vererek tatlı krizlerinize pratik çözümle künefeyi misafirlerinize ve ailenize sunabilirsiniz. İstanbul`da Künefe Satan Yerler arıyorsanız lezzetimize güvenebilir ve sağlıklı koşullarda üretilmiş ve dondurulmuş ürünlerimizin tadına bakabilirsiniz.