İstanbul`da Toptan Künefe Satışı

İstanbul`da Toptan Künefe Satışı

Toptan künefe satışı, kurumsallaşmış nitelikte olan tüm künefe firmaları ve tatlı firmaları tarafından gerçekleştirilmekte olan bir işlem olarak bilinmektedir. Toptan künefe satışı işlemi sırasında dondurulmuş ürün tiplerinden faydalanılmaktadır. Dondurulmuş ürün denildiğinde bireylerin akıllarında asılsız kaygılar meydana gelmektedir. Fakat dondurulmuş ürünlerin lezzet kalitesi açısından dondurulmamış nitelikte olan ürünlerden herhangi bir farkları bulunmamaktadır. Dondurulmuş ürünler, künefenin raf ömrünü uzatmak ve muhafazası durumunu kolaylaştırmak üzere gerçekleştirilmekte olan bir işlem olarak bilinmektedir. Dondurulmuş ürünler özellikle davet ve organizasyonlarda kullanılmaya uygun yapıda olan ürün tipleri olarak bilinmektedirler ve toptan künefe satışı yapabilmekte olan firmalar sizlerin tüm davetlilerinize künefe sağlayabilmeniz durumuna sebebiyet verecektir.

Toptan Satışta Künefe Boyutu Fark Eder Mi?

Toptan satış işlemlerinde künefelerinizin boy ve dier ek özelliklerini sizler belirlersiniz. Künefe boyutları dondurulmuş halde firmamızda bulunmaktadırlar ve sizlerin tek yapması gereken internet adresimizde bulunmakta olan iletişim numaralarından bizlere ulaşmak durumu olacaktır. Toptan satış işlemlerinde porsiyonlar bulunmaktadır.Bu sebeple dondurulmuş ürünler arasından dilediğiniz boyuttaki ürünleri toptan olarak satın almak üzere tercih edebilir ve gerekli işlemleri başlatabilirsiniz. Çeşitli davet ve organizasyonlarda sizlere tatlı konusunda büyük yardım sunabilecek olan künefelerin lezzeti firmamız tarafından oldukça hassas davranılan konulardan biri olarak bilinmektedir ve toptan satılan dondurulmuş ürünlerde kesinlikle dondurulmuş ürünlerden farklı bir lezzet deneyimi yaşamazsınız. Dondurulmuş bu künefeler insan sağlığı açısından herhangi bir zararı bulunmayan ürünler olarak bilinmektedirler.

Özel Kutularda Toptan Künefeler

Toptan olarak alınan künefeler, künefenin muhafaza edilmesi durumunu sağlamakta olan özel kutular içerisinde dilenen adrese gönderilmektedirler. Bu sebeple alınan künefelerin yapısına herhangi bir zarar verilmez ve künefelerde herhangi bir bozulma görülmez. Bu kutular içerisinde 60 adet ila 100 adet künefe bulunabilmektedir. Bu kutulardan birkaç adet almanız durumunda organizasyon ve davetlerinizde misafirlerinize ikram edebilecek bir tatlı elde etmiş olursunuz. Bu tatlının kullanıma hazır hale getirilmesi üzere herhangi bir ısıtıcı kullanılabilmektedir. Bu ısıtıcılar arasında sizleri en iyi sonuca ulaştıracak olan kısa süreli ısıtıcı tipi şüphesiz mikrodalga ısıtıcı çeşitleri olacaktır.