Karşınızda Asi Künefe

Karşınızda Asi Künefe

Hatay künefesi kalitesi ile özel olan bu gıdamız usta ellerde özenle sizlere hizmetvermektedir.Anadolu`dan gelen lezzeti hiç değiştirmeden üzerinedaha çok katarak damak tadınıza layık bir kıvama getirmekteyiz. Hafif şerbeti, çıtır kadayıfı, uzayan peyniri görselliğe dönüştüren bu tatlımız yemede yanında yat bir kıvama usta eller ile dönüştürüldüğünde mutluluk yüzümüzden okunur bir hale gelmektedir.

Gözde Künefe

Uzun yıllardır bu iş içindevarlığımızı sürdürdüğümüz için bilmekteyiz ki; bizden önce pek çokHatay künefesi denemişsindir. Fakat onların bu künefe ile alakası yoktur. Künefe; kadayıfı ile, peyniri ile, şerbeti ile,fıstığı ile ustalık gerektiren bir tatlıdır.Bunların yanında dürüstlük, kalite, temizlik, lezzet ardı ardına gelir. İş politikamızda bunların hepsini teker teker uygulamaktayız ve bu neden ile bizi seçmeniz oldukça doğru bir karar olacaktır. Türk mutfağı adından bahsettiren bir çeşitliliğe sahiptir. Yabancı kişiler Türkiye`ye geldiklerinde özellikle bazı yiyeceklerin tadını merak ederek ülkemize geliyorlar. Onlara nerede ne meşhursa oraya götürmeyi isteriz. İstanbul künefe de ise biz ASİ Künefe olarak kapılarımızı ardına kadar açar, Hatay künefe usulünü sizlere sunarız.

Türkiye`de meşhur olan tatlımızı dünyaya duyuracak olmak eminiz ki hepinizi sevindirecektir. Sizleri her zaman adresimizde ağırlamaktan onur duyacağız. Adımızın her yerde hoşça anılacak olması, sizlerin memnuniyetini dile getirmeniz, tatlıyı yedikten sonra ki güler yüzünüz bize yıllar boyunca neden bu işi yaptığımızın cevabı niteliğinde olmaktadır. İşimizi her zaman gıda mühendisleri kontrolünde yapmamız artı sebeplerimizin en büyüğüdür.

Yemekten Sonra İyi Gidenlerde Bugün

Yemek, çay, kahve, çerez, meyve... Peki tatlı? Ona yer yok mu? Bu tadı keşfettiğinizde saydıklarınızın hepsinden vazgeçip künefeye döneceksiniz. Künefe her yerde yenmez ve her yerde aynı tat alınmaz. Bu sebeple sizi güvenebileceğiniz yerlere gitmenizi öneriyoruz. İşimizi aşkla ve sevgi ile yaptığımızı var sayarsanız, ve uzun yıldır bu iş ile uğraştığımızı düşünürseniz, bence bize gelmemeniz için bir sebep yok gözüküyor.Künefe satışımızda asla sınır yok. Dondurulmuş künefelerimizi bakkallara, otellere, restaurantlara, kamu kurumlarına vb her yere iletiyoruz. Yeter ki siz künefesiz kalmayın.