Künefe Asi Künefede Yenir

Künefe Asi Künefede Yenir

Hem gözünüzü hem de gönlünüzü fethetmemizi ister misiniz? Meşhur Hatay künefesini sevdiğinizi bilmekteyiz. Lakin Hatay`a kadar gidip de bu lezzeti tatmaya vaktinizin olmadığını da biliyoruz. O yüzden artık İstanbul künefesine kolaylıkla gelebilir, künefenin gerçek tadına ve kıvamına bizimle erişebilirsiniz. Yıllardır sürdürdüğümüz işimizde tecrübemiz ve kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize enfes tatlar sunmaktan kendimizi geri çekmiyoruz. Dediğimiz gibi yıllardır bu işi yürümekteyiz ve en iyisini yapmak için usta ellerle çalışmaktayız. Ağzınıza layık tatları damağınızda kalıcılığını sağlamak adına biz burdayız ve sizi beklemekteyiz. Künefe satışı konusunda ki iddiamız oluşturduğumuz güven sayesindedir. Gıda mühendislerinin onayı ile ürettiğimiz ürünleri keyifle ve güven içinde tüketebilirsiniz. Tadı, sunumu, uzayan peyniri, kadayıfı ile çatalınızı batırdığınız anda kaliteyi fark edeceksiniz ve yemelere doyamayacaksınız. Hiç bir kuşku hissetmeden ürünlerimizi tüketebilirsiniz. Markamızın farkıyla katkı maddesinden uzak durduğumuzu söyleyebiliriz.

Tazelik

Gün içerisinde bir çok gıda ürünü üretmekteyiz. Ve bildiğiniz gibi bu tarz tatlılar ertesi güne kaldığında bayatlar ve yenilemeyecek duruma dahi gelebilir. Tadı farklılaşır, bayatlama meydana gelir. Biz bu bayatlamanın önüne geçmek için şunları bunları yapıyoruz diyeceğimiz hiç bir şey yoktur. Çünkü tatlılarımızı günlük tazelikte üretmekteyiz. Yediğiniz her lokmada tazeliğinin farkını fark edeceksiniz. Severek yaptığınız işleri sonucunu da severek olmaktadır. Biz işimizi sevgi ve aşk ile yaptığımızı belirtmeliyiz. Bundan önce ki senelerde nasıl çalışıyorsak, bundan sonraki yıllarda da üzerine daha fazla katarak çalışmalarımızı güler yüzümüz ile sürdürmeyi korumakta kararlıyız.

Beş Çayına Misafir

Eskisi kadar olmasa da misafirliğe hepimiz önem veririz. Evime gelsin, ben ona gideyim arkadaşlık kuralım gibi şeyler düşünürsünüz. Peki ya size geldiğinde ikramınız ne olacak? Bunları da düşünmeden edemiyorsunuz. Bazı yiyecekleri hazırladınız ama peki ya tatlı? Misafirler gelmek üzere... Sizin imdadınıza yetişiyor ve dondurulmuş künefelerimizi gururla sunuyoruz. Yapım aşaması bizden, hazırlaması ise sizden. 10 dakikalık bir hazırlama süreci ile beş çayına gelen her misafirinize yetecek kadar künefe alabilirsiniz ve konularınıza sunabilirsiniz. Geriye de sadece afiyetle yemesi kalıyor.