Künefe İstanbul’da Sizlerle; ASİ

Künefe İstanbul’da Sizlerle; ASİ

İstanbul`da damak tadınıza hitap edebileccek nitelikte olan künefelere ulaşabilmeniz durumu oldukça zordur. Bu sebeple birçok birey Künefe İstanbul`da nerede yenirsorusunu sormaktadır. Künefe yemek üzere birçok adres bulunsa da firmamızın üretmiş olduğu künefe tipleri Hatay`da bulunan künefe tipleri ile büyük oranda benzerlik göstermektedir. Bu durum Hatay`ın en bilindik lezzetinin şehrimizde hissedilebilmesi durumuna yol açmaktadır. Müşterilerin damak tatalarına hitap etmenin zor bir durum olduğu konusunun bilincinde olan firmamız, müşterilerin özgün ve lezzetli künefe tiplerine duyduğu ilgiden oldukça memnundur. Yapılan künefe çeşitlerinin şerbet ve peynir gibi malzemeleri firmamız bünyesinde bulunmakta olan ve konusunda uzman olan bireyler tarafından özel olarak yapılmakta ve en kaliteli seçenekler arasından belirlenmektedir.

Birçok Alternatif İle İstanbul`un En İyisi!

İstanbul`da bulunan künefe üreticilerinin firmalarında yer alan künefe çeşitleri her daim Hatay lezzetine sahip olan ürünler değillerdir. Bu durumun sebebi Hatay yöresinde bulunan ve künefe yapımı sırasında kullanılan malzemelere hakim olamamaktır. Künefe İstanbul`da nerede yenir gibi sorulara sahip olan bireyler koalylıkla Asi Künefe künefelerinden faydalanabilirler. İstanbul`da bulunan künefeciler arasında Hatay künefesine en yakın lezzet niteliğine sahip olan künefelerimiz içeriğinde insan sağlıı açısından fayda göstermeyecek olan herhangi birürün bulunmamaktadır. Yapım işlemi sırasında sizlere hizmet verecek olan bireylerin tümü künefe servis ve yapımı konusunda uzman olan bireyler olarak bilinmektedirler.

Kaliteli Künefe Nasıl Anlaşılır?

Kaliteli bir künefeyi anlayabilmek üzere künefenin içerisinde bulunan malzemelerin tatlarını değerlendirmeniz gerekmektedir. Çok ekşi künefe peynirleri kalitesiz bir künefenin habercileridirler. Peynir kalitesi bir künefenin lezzetini yükseltebilecek veya düşürebilecek bir konu olarak bilinmektedir. Bu sebeple künefe üreticilerinin künefe için peynir seçimi yapmaları sırasında oldukça hassas bir tutum izlemeleri gerekmektedir. Künefe İstanbul`da nerede yenir konusu hakkında merak duyan bireyler, uzun süredir İstanbul`da hizmet vermekte olan ve en köklü künefe üreticilerinden biri olarak bilinen Asi Künefe ürünlerin kolaylıkla faydalanabilir ve unutamayacakları bir künefe tadı ile karşılaşabilirler. Firmamız yapım aşaması konusunda göstermiş olduğu hassasiyeti sunum sırasında gerekli estetiği yakalayabilmek üzere de göstermektedir.