Künefe Konusunda ülkedeki En Kaliteli Marka Asi Künefe Markası

Künefe Konusunda ülkedeki En Kaliteli Marka Asi Künefe Markası

Akdeniz bölgesindeki Hatay iline ait olan künefe tatlısı ilk başlarda sadece bölgesel bir lezzet konumundayken artık günümüzde dünya çapında bilinen ve oldukça da beğenilen bir tatlı konumundadır. Hatay künefesinin genel görünümüne baktığımız zaman karşımıza iki katlı bir kadayıf ve arasında da özel künefe peynirini görüyoruz. Bu şekilde yapılan künefenin üzerine de su ve şekerden hazırlanmış şerbeti dökerek asıl tadı ortaya çıkarıyoruz. Asi künefe markası olarak tam kırk yıldır ülke genelinde imal ettiğimiz bu künefe sayesinde tüm illerin bu ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Özellikle de İstanbul künefe bakımından senelerdir kaliteli bir tatlı olanağına sahip oluyor. Antakya`nın seçkin ikramı sloganı ile çıktığımız bu yolda artık dünya mutfağına kadar gidebilmiş durumdayız.

Dondurulmuş Künefe Nasıl Yapılır

Künefenin sadece ham olarak yapılıp ısıtılmadan ve de üzerine hiçbir şerbet dökülmeden yapılan halini de dondurarak değerlendiriyoruz. Bu künefeler özel dondurma odalarında donuyor ve anında paketleniyor. Bu şekilde de ülke içindeki tüm otel lokanta tatlıcı dükkanı gibi işletmelere siparişler dahilinde satılıyor. Sizler de bu paketlerden alarak evinizde kolay bir şekilde künefe yapabilir ve bunun ziyafetini çekebilirsiniz.

Asi künefe markası olarak Dondurulmuş künefe paketlerimizin arkasına üzerine dökmeniz için gereken şerbetin tarifini de koymaktayız. Bu tarifte yazan şeker ve su oranlarını kullanarak şerbeti yapıyorsunuz. Ardından da künefeyi ısıtıyorsunuz ve üzerine de sıcak durumda olan şerbeti döküyorsunuz. Sonra da isteğe bağlı olarak kaymak ya da antep fıstığı parçalarını tatlının üzerine koyabiliyorsunuz. Bu sayede servis edilebilir bir hale geliyor.

Dondurulmuş Künefeleri Nerden Bulabilirsiniz

Dondurulmuş haldeki yani paketlenmiş künefe çeşitlerini bulunduğunuz ildeki marketlerde tatlı dükkanlarında yemek işletmelerinde ve otellerde bulabilirsiniz. Asi künefe markası olarak paketlediğimiz bu künefeleri il geneline göndermekteyiz. Bu sayede Künefe satışı konusunda daha yüksek kazançlar elde edebiliyoruz.

Asi künefe markası olarak imal ettiğimiz bu künefeyi aynı lezzet ve kalitede paketleyerek diğer illere de sipariş doğrultusunda gönderiyoruz. Böylece bu leziz tatlı her ilde bulunmuş oluyor.