Künefe Tatlısı Asi Künefe Lezzetiyle Sizlere Ulaşıyor

Künefe Tatlısı Asi Künefe Lezzetiyle Sizlere Ulaşıyor

Künefe, damak lezzetlerinde yerini ayrıca alan farklı bir lezzettir. Bu lezzetin korunması ve sağlık konusundaki tüm unsurlarında yerine getirilmesi, üretimin özel çalışmasında yatar. Özel hissiyat ile çalıştığını 40 yıllık tecrübesi ile kanıtlayan Asi Künefe, tüm tüketicilerine doğru bir tatlı deneyimini yaşatıyor. Böylece iyi bir Hatay künefe lezzetini deneyimleyenler, hem lezzetten emin olmakta hem de güven duyacakları bir tatlıyı afiyetle yiyebilmektedirler.

Asi Künefe, dondurulmuş künefe satışlarını da ülkemizin birçok bölgesinde yapmaktadır. Satış ağı büyük olduğundan, pek çok kurumsal alanlarda, çeşitli otellerde, marketlerin soğutucu alanlarında Asi Künefe`nin künefesi ve kadayıflarını bulabilirsiniz. Kadayıflar ise fıstıklı sevenler ile cevizli sevenlere özel olarak iki farklı seçenek ile üretilmektedir.

Künefe Lezzetinin İyi Yapıldığından Nasıl Emin Olabiliriz?

Asi Künefe`nin 40 yıldan beri süre gelen tatlı üretimi, Hatay`da ve çevresinde geçmişten beri gelmektedir. Günümüzde ise bu tatlı, yine günümüz koşullarına uygun bir muhafaza ile dondurulmuş bir yapıda sağlanıyor.

Temel açıdan künefe satışı dondurulan özel bir yapı ile sağlanması, ilk üretildiği zamanki kalite ile aynı eşdeğerdedir. Lezzetin bozulması gibi bir sebep, künefenin dondurulması nedeni ile olmaz. Şerbet, peynir, kadayıf ve diğer lezzet birikimi, künefenin içerisinde bozulmadan kalmaktadır. Böylece servis edildiği yerde sanki yeni yapılmış bir tazelik ile tüketiciler künefe tatlısını afiyetle damaklarına yerleştirmektedirler.

Asi Künefe`nin Yasal Prosedürleri ve Çalışmaları

İstanbul künefe satışlarından, Türkiye`nin birçok iline yapılan satışlarda, yasal gereksinimler önemlidir. Zaten tüm üretimler, gıda mühendisleri kontrolünde yapılması, özel paketleme ve yine dağıtım kanallarında -18 derecelik soğutucu imkanı ile araçlarla ulaştırılması, verilen hizmetteki önemi ve özeni göstermektedir.

Tabi alınan yetki belgeleri ve Sağlık Bakanlığından onaylı olan tüm çalışmalarda, Asi Künefe`nin nasıl bir çalışma içerisinde olduğunu bizlere gösteriyor. Gönlümüzde yaşadığımız bir rahatlıkla, alınan HACPP belgesinden, ISO 9001 belgesine, gıda üretimi için alınan ve çalışma yetkisinden diğer tüm izinlere kadar alınan yetkilendirmeler, Asi Künefe`nin çalışma alanını oluşturuyor.

Eğer kendi firmanız için müşterilerinize iyi bir tatlı deneyimi sunmak istiyorsanız, marketlerinizde yer edinen bir tatlı olmasını istiyor ya da diğer işletme düzeni için iyi marka arıyorsanız, http://www.asikunefeleri.com/index.html adresine girerek, tüm bilgilere buradan da ulaşabilirsiniz.