Künefe Ve Kadayıfın Tadını Asi Künefe İle çıkarın

Künefe Ve Kadayıfın Tadını Asi Künefe İle çıkarın

Geleneksel Türk Mutfağının en güzel lezzetlerinden birisi olan Künefe, birçok insan tarafından tercih edilen mükemmel bir tattır. Hatay bölgesine özgü olarak yapılan künefe, ülkemizin her yerinde büyük bir ilgi görmekte ve tüketilmektedir. Künefe satışı yapan birçok firma ve işletme mevcuttur. Asi Künefe ise uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile Türkiye`nin her şehrine künefe ve kadayıf yollamaktadır.

Asi Künefe Çeşitleri Nelerdir?

Dondurulmuş künefe şeklinde imal edilen ürün, Hatay`ın Türk mutfağına kattığı ve oldukça lezzetli olan künefedir. Özel bir peynir kullanılarak pişirilen ürün oldukça lezzetlidir. Künefe özel bir biçime yapılmaktadır. Bu kadar lezzetli olmasının sırlarından birisi ise kullanılan peynirdir. Bir diğer ürün ise kadayıftır. Firma tarafında iki farklı kadayıf üretilmektedir. Bunlardan birisi fıstıklı kadayıftır. Hakiki Antep fıstığı kullanılarak imal edilen bu kadayıf da çok lezzetli bir tada sahiptir. Ayrıca ceviz sevenler için de cevizli kadayıf üretilmektedir. İmal edilen bu geleneksel lezzetler özel bir şekilde ambalajlanmakta ve Türkiye`nin her yerine gönderilmektedir. Ürünler özel olarak pişirildikten sonra dikkatli bir şekilde ambalaj içine konulmaktadır. Öncesinde ise dondurucuda bekletilmektedir. Bundan dolayı da ürünün ömrü oldukça uzundur ve her yere rahatlıkla gönderilebilmektedir. Her bir ürün tek kişilik porsiyonlardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra ürünler iki farklı şekilde hem 60 hem de 100 adet olacak şekilde kolilenmiştir.

Asi Künefe Firması Nasıldır?

İstanbul künefe kapsamında burada faaliyet gösteren firma, tam 40 seneden beri sektörün içinde yer almaktadır. En güzel künefe ve kadayıfları üreten şirke, kullandığı özel malzeme sayesinde birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Antakya`nın seçkin ikramı anlamına gelen asi kısaltmasını kullanan firma, kurumsal bir kimlik ile hizmet vermektedir. ülkemizin bir bölümünde künefe ya da benzeri tatlılara ulaşımın zor olduğunu gören şirket, online bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketin kendisine ait olan www.asikunefeleri.com adresi üzerinden sipariş vermek mümkündür. Her geçen gün dağıtım ağını güçlendiren firma Hatay künefe denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olarak dikkat çekmektedir.