Künefe Yemeyi çok Seveceksiniz

Künefe Yemeyi çok Seveceksiniz

40 yılı aşan tecrübemiz ve temizlik anlayışımla Hatay`dan gelen özgün lezzetimiz ağzınıza layıktır. Damak tadınıza hitap eden künefelerimiz siz değerli müşterilerilerimiz için her zaman bir numara olmaya devam edecektir. Öyle ki, sizin varlığınız ve memnuniyetiniz bizi her zaman gururlandırmıştır. Bir çok yere uğramış, künefe tatmışsınızdır; bu durumda büyük bir olasılıkla künefe yemesinden vazgeçmişsinizdir. Sizi bize yönlendiriyor ve doğru adrese ulaşmanızı sağlayabiliriz. Bunun için her zaman keyifle ve tutkuyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tadıyla, sunumuyla, katkı maddesi içermeden sizlere sunmaktayız. Tadını beğeneceğinizden yüzde yüzlük bir eminlik sağlamaktayız. Sizlerin memnun kalması ve tadını beğenmeniz bir daha gelmeniz, tanıdıklarınıza bizi anlatmanız her zaman önem konumuz olmuştur. Siz beğendiğinizde herkese bu lezzeti anlatırsınız.

Sağlıklı Ortamlarda Üretilir

Özgünlük bizim için bir iş anlayışıdır. Bunun için künefelerimiz herkesin yaptığı ile benzerlik göstermemektedir. Sağlığınızı etkileyecek üretimlerden uzak durmaktayız. Sizin sağlığınızın korunması bizim için iş politikamız gereği önem sevk etmektedir. Katkı maddesi içermeyen gıdalarımız marketlerde, otellerde, restaurantlarda, kamu ve özel tesislere ulaştırdığımız her noktada sizler için bulunmaktadır. Kolay ulaşmanız için bir çok yerdeyiz! İsterseniz yerimize gelip gıdalarımızın lezzetini tadabilir ya da dondurulmuş künefelerimizi evinizde, iş yerlerinizde kolaylıkla bulundurabilirsiniz. Dondurulmuş künefemizi piyasada satılanlar ile kıyaslamamanızı rica eder bizim künefelerimizin evinizde yapıp tadına baktıktan sonra ne demek istediğimizi tam anlamıyla anlamış olacaksınız.

Kontrollü Bir Şekilde Devam Etmekteyiz

İşimizde özgünlük bizim işe başlamamızda bir başlangıçtır. Bu iş sürecimiz içinde dürüstlüğü, kaliteyi, temizliği ve lezzeti barındırmaktan keyif duymaktayız. Bunları bilmeniz biz mutlu ettiği gibi bizi onurlandırmaktadır. Kadayıf ve peynirlerimizi her zaman gıda mühendisleri kontrolünde kendi tesisimizde üretmekteyiz. Ürünlerimiz standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar ve 100`er adet olmak üzere kolilenmektedir. ASİ Künefe olarak; künefe yapımında usta ellerle çalışmaktayız. Tadı, sunumu, yapım aşamaları sizi mutlu edecek şekilde hazırlanmaktadır. Meşhur olan bu lezzetimiz künefe de bir numara oluşumuzun başlıca sebeplerindendir. Anadolu lezzeti gıdalarımız için sürdürdüğümüz iş kapsamında sizler için elimizin geldiğinin en iyisi için uğraşmaktayız.