Künefede Bir Numara

Künefede Bir Numara

40 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimiz için lezzet ikramlarında sınır tanımıyoruz. Meşhur Hatay künefemiz ile birlikte, her zaman ağzınıza layık tadlar bırakmak için buradayız. İş politikamızda her zaman benimsediğimiz dürüstlük, kalite ve temizlik anlayışımızla hem gözlerinize hem gönüllerinize hitap edeceğimizden eminiz. Anadolu lezzeti olan künefeleri tadıyla, güzel sunumuyla, uzayan peyniriyle katkı maddesi içermeden sizlere sunmaktayız. Pek çok yere gidip künefe tatsanız dahi bizim gibi bir tada erişemeyeceğinizin garantisini veriyoruz. İşimizi severek ve aşkla yaptığımız için bu tutumumuz künefelerimizin tadına da bulaşmaktadır. Siz oturun ve sadece uzman ellerden gelen Hatay künefemizi bekleyin. Tadını beğeneceğinizi bilmekteyiz. Ve sizlerin memnuniyetini önemsemekteyiz. Siz beğendiğiniz künefeler ile tanıdıklarınıza bundan bahsedip bizleri tavsiye edeceğinizi bilmekteyiz. Bunun için her zaman keyifle ve tutkuyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Katkı Maddesi İçermez

Her zaman herkes için sağlık en başta gelen bir konudur. Bunu bildiğimiz için sağlığınıza dokunacak şeyler üretmemekteyiz ve kullanmamaktayız. Bize bu konuda her zaman güvenebilirsiniz. Lezzeti ile sizi etkiyen sunumlarımızda katkı maddesi bulunmamaktadır. Gıdanın besin değeri, kokusu, tadı ve kalitesi hiç bir şekilde bozulmadan saklanmaktadır. Ürünlerimize güveniyor ve pek çok yere dağıtımını yapıyoruz. Her şey siz değerli müşterilerimizin kolay ulaşabilmesi içindir. Marketlere, otellere, restaurantlara, kamu ve özel tesislere verdiğimiz ürünlerimizle sizi asla tatlısız bırakmıyoruz!

Gıda Mühendisleri Kontrolünde

İşimizi severek ve aşkla yaptığımızı, en önemlisi dürüstlüğü, kaliteyi, temizliği ve lezzeti önemsediğimizi belirtmiştik. Bunları bilmeniz ve bizlere güvenmeniz onur vericidir. Bunun yanında sağlıklı ortamlarda iyi bir şekilde üretilen gıdalarımızı sizinle buluşturmaktayız. Kadayıf ve peynirlerimizi gıda mühendisleri kontrolünde kendi tesisimizde üretmekteyiz. Ürünlerimiz standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar 100`er adet olmak üzere kolilenmiştir. ASİ Künefe olarak; künefede bir numara olduğumuzu kolaylıkla söyleyebiliriz. Tadıyla, sunumuyla meşhur olan Anadolu lezzeti gıdalarımız için yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ve sizler için de elimizden gelenin en iyisini yapmak için her zaman uğraşacağımızı bilmenizi içtenlikle söyleyebiliriz.Asi künefedeyseniz, künefenin asıl tadına varmışsınız demektir. Ve aldığınız tadı başka bir yerde bulamayacağınızın sözünü veriyoruz. Sizler için en iyisi için uğraşmaktayız.