Künefede Tazelik

Künefede Tazelik

Biz künefe işine Hatay`dan İstanbul`a gelen taze lezzet ile başladık. Önceki dönemlerde künefeyi herkes bilmiyordu. Yaptığımız iş ötesinde künefe lezzetini yıllar önce yaptığımız için iyi bir yere geldik. Vizyonumuz gereği her şeyin en iyisini yapmak asıl görevimizdir. Künefe işi markalaşmamız için önemli bir süreci arkamızda bırakmış bulunmaktayız. Künefeye renk katmak ustalık gerektirmektedir ve biz usta ellerle çalışmaktayız. Kadayıfı serip fıstığı koymak basit bir yöntem olarak gözükebilir. Ve bunu çoğu kişi böyle görüp bu işe başlamıştır. Biz bu işi ilerletmek için İstanbul camiasından sıyrılıp yeniliğimiz ile gözler önünde olmak istedik. Yenilik katmak bizim işimiz! Kaymaklı künefe, dondurmalı künefe, tuzsuz peynir ile yeniliklerimizi her zaman denemek için gelebilirsiniz. Uzayan peyniri ile, çıtır kadayıfı ile, lezzetli tadı ile gönüllerinizi feth edeceğimizden eminiz. Sıcak şerbeti künefeyi künefe yapan son noktadır. Sıcak tüketildiğinde o lezzetli tadı almamanız için hiç bir sebep bulunmamaktadır.

Künefe Yeniliğinde Öncüyüz

Taze lezzet sunmamız bizim için büyük bir iştir. Çünkü dünden kalan yiyecekleri çoğu yer taze diyerek sunabilir. Böyle insanlara kanmayın ve bize güveninizi sağlamlaştırın. Ürettiğimiz gıdaları tüketen müşterilerimizin söyledikleri bizi her zaman memnun etmiştir. Künefeyi yedikleri zaman damakta kalan peynir ve şerbetin uyumu müşterilerimizin her zaman tercih ettiği ve beğendiği hususlardan biri olmuştur. Siz müşterilerimiz ile bize gelen olumlu eleştiriler bize iyi bir temenni sunmaktadır. Biz bu lezzeti yıllardır korumak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ustalıkla üretimlerimizi kendimiz yapıyor olmamız bize gösterdiğiniz memnuniyet ile aynı orandadır.

Yıllardır Bu Tadı Korumaktayız

40 yılı aşan süredir ASİ Künefe olarak taze gıdalarımız ile sizlere eşlik etmekteyiz. Ustalığını kendimiz yapıyor olmamız, bu işe başladığımızda ne amaç yönündeysek o amaç yolunda ilerlememizin gayretini göstermemiz için bir vesile olmaktadır. İşe başlarken ki amacımız sadece künefe yapmak değildi. Künefe yaparken müşteri memnuniyetini, damak da tat bırakmasında öncü olmamızın etkisi ile sürdürmektir. Ve sözümüzü tutmaktayız bu doğrultuda her zaman ileri gitmekteyiz. Dememiz odur ki; bizimle olduğunuz sürece tazeliği, temizliği, hassasiyeti, güveni, sağlığı önemsediğimizi görmeniz mümkündür.