Künefenin En Künefe Hali Asi Künefe!

Künefenin En Künefe Hali Asi Künefe!

Künefe satışında ilk sırada biz varız. Çünkü 40 yıldır künefe yapıyoruz ve künefe satıyoruz. Asi künefe, künefede bir marka haline geldi. Müşterilerini önemseyen müesseseler, bizimle çalışmayı tercih ediyorlar. Referanslarımızı talep ederseniz, sizinle bu bilgiyi de paylaşabiliriz. Bu sayede bizleri kimlerin tercih etmiş olduklarını da görebilirsiniz. Künefelerimiz belirli standartlara göre üretiliyor. Mutfak standartlarımız da dünya gıda üretim standartlarına eş değer.

Çünkü biz belgeli çalışıyoruz. Ünlü bir mekânsanız, gerekli belgeleri olmayan bir ürünü satma izniniz olmayacaktır. Biz bunu bildiğimiz için kendimize yatırım yaptık ve sizin aradığınız herşeyi kendi işimize kattık. Bu sayede personelimizin eğitim ve çalışma standartlarından, mutfak ve üretim kalite ve standartlarımıza kadar her şey birinci sınıf. Dolayısıyla sizler Hatay künefelerimizi hem damağınızla hem de gönlünüzün rahatlığıyla yiyebileceksiniz. Müşterilerinizi künefelerimizi satabilecek gerekli olan belgeleri evraklarınız arasında koyabileceksiniz. Biz herşeyi düşündük çünkü biz sizi düşünüyoruz!

Dondurulduğunu sadece Siz Bileceksiniz!

Dondurulmuş künefeleriniz sizlere 60`lı ve 100`lü ambalajlarında gelecekler. Tatlarında ve kokularında bir sıkıntı oluşmayacak. Kargo soğuk hava standartlarında künefeleriniz sizlere ulaştıracaklar. Sizler de pişirme talimatlarımıza uyarak künefelerinizi hazırlayacak, isteğe göre cevizli ya da fıstıklı olarak servis edeceksiniz. Ve size soracaklar ustanız Hatay`lı mı? Evet diyebilirsiniz çünkü ustalarımız Hatay`lı!

Her Mutfakta Biz Varız Bu Doğru!

İstanbul künefe için bizleri arayan şehirlerarasında. Siz neredesiniz? İstediğiniz yerde olun. Sadece bize adresinizi verin, o kadar. Sonrasında künefelerimiz size içinde has Hatay künefe peyniriyle doldurulmuş ve dondurulmuş olarak gelsin. Pişirince bu eşsiz lezzetleri, tüm mekân künefe koksun. Yan masaya gelen bu harika lezzeti diğerleri de görsün ve istesin! Künefelerinizle herkes bir anlığına diyetini bozmuş olsun! Bir yiyen bir daha istesin! Çünkü bu harka künefeler beğenilmeyi hak ediyorlar!

Yemeğin sonuna tatlı söyleyen bir milletiz. Özellikle de kebap sonrasında künefe çok aranan sorulan bir lezzet. Bir mekân ne kadar şık ve güzel oluyorsa olsun, son noktayı iyi koyamıyorsa gerekten çok olumlu not alamıyor. Damakta kalan son tat künefeye, bu bizim başarımız, sizin keyifli ikramınızla başarı bulacak demektir! Afiyetler olsun!