Künefenin Türkiye’de Tek Adresi

Künefenin Türkiye’de Tek Adresi

Ülkemize özgü olan ve hemen hemen herkesin bildiği ve çokça tercih ettiği tatlıların başında künefe tatlısı gelmektedir. Bu tatlı türü, Hatay ili içerisinde bulunan Antakya ilçesine ait olan yöresel bir tatlı olarak meydana gelmiştir. Sonralarda ise tüm Türkiye çapında meşhur bir konuma gelen Hatay künefe hemen hemen her şehirde kendine yer bulmuştur. En çok tercih edilen kurumsal yemek firmalarında ya da restaurantlarda bile bu tatlı türüne ulaşabilmek mümkün hale gelmiştir. Fakat söz etmiş olduğumuz bu tatlı türü için orijinal lezzete ulaşabilmek, sadece bir takım özel markalar aracılığı ile sağlanabilmektedir. Bu markadan ve genel özelliklerinden de ayrıca söz edebiliriz.

Künefenin En Kaliteli Adresi

Ülke çapında hizmet vermeye devam eden ve bu yönde çalışmalarını sürdüren Asi künefe, Hatay`a ait olan bu lezzet çeşidini, tüm ülkeye tanıtmaya devam etmektedir. Tamamı ile orijinal yöntemler ile üretim yapan ve bu yönde de servislerine devam eden söz konusu marka aracılığı ile orijinal bir Hatay künefe lezzetine ulaşabilir ve bu yönde de lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Söz etmiş olduğumuz bu ASİ künefe markası, Antakya`nın Seçkin İkramı anlamına gelmekte ve bu marka adı ile de tüm ülke genelinde kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle de İstanbul ve Hatay çevresinde, Mersin ve bunun gibi şehirlerde geniş bir dağıtım ağı ile hizmet veren Asi künefe, ileride tüm şehirlerde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Künefede Gelinen Son Nokta

Firmanın sahip olduğu özel hizmet seçenekleri aracılığı ile birçok farklı özel hizmet seçeneğine de ulaşabilirsiniz. Özellikle de Hatay künefe için son yıllarda üretimine başlanan ve büyük ilgi gören dondurulmuş künefe gibi özel hizmetlere bu firma aracılığı ile ulaşabilir ve bu yol ile de son derece pratik bir şekilde bu tatlıyı tadabilirsiniz. Dondurulmuş bir şekilde satın aldığınız künefe ile evde pişirme işlemini yaparak istediğiniz gibi ek tatlı ya da kaymak gibi ürünler ekleyebilir ve bu şekilde özgün ve lezzetli bir tatlı tüketebilirsiniz.