Lezzetin Asi Künefe Hali

Lezzetin Asi Künefe Hali

Kadayıf ve peynirlerimizin üretimi bize aittir. Kontrolünü ise gıda mühendisleri yapmaktadır. Ürünlerimiz standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar ve 100`er adet olmak üzere kolilenmektedir. Gıda üretimimizin her yapım aşaması usta ellerimizden çıkmaktadır. Kaliteyi iş hayatımızda baz almaktayız. Dürüstlükten eksik kalmamaktayız ve bunu her işletmeye önermekteyiz. Hatay künefeyi Hatay`a kadar gitmenizin gerek olmadığını düşündük ve bu künefeyi İstanbul künefeye dönüştürdük. Yenilik kelimesi bize bir çok anlam kattı. Hatay`dan meşhurluğu yakalamış künefeyi İstanbul künefe olarak satışa sunduk. Sizlerden oldukça güzel tepkiler alınca bu işe gönlümüzü verdik. İlham aldığımız noktalar ise, memnuniyeti aldıkça oluşan mutluluğumuz oldu. Biz mutlu olunca size iyi gıda üretimi sağladık ve sağlıklı bir ortamda bunları iyi bir şekilde sunuma dönüştürdük.

Midemizdeki Kelebek Etkisi

Bizi mutlu eden şeyler de özellikle aşık olduğunuzda midem de kelebekler uçuşuyor tabirini kullanırız. Peki ya bu çok sevdiğimiz yemeklerde de geçerli olur mu? Bizce olur! Ama mutlaka olur. Çünkü bir yiyeceği yemeyi çok fazla bir müddet istiyorsunuz ve ulaşamadığınızda üzüntü yaşıyorsunuz. Fakat ona ulaşınca da çok yüksek bir mutluluk yaşıyoruz. Bizim için künefenin tabiri bu şekildedir. O kadar seveni var ki, künefe yemek için can atan çok fazla kişi var. Bu bakımdan baktığımızda künefe sonrası midene kelebekler uçuşması olayı bence yediğimiz yiyecekler ile de olduğunun kanıtıdır.

Vizyonumuz

İşimizde doğru çalışma prensibi her zaman üst seviyede olduğu için, usta ellerden çıkan künefelerimizi yeme aşamasında hiç bir sorun ve sıkıntı yaşamayacaksınız. Künefe satışımızı dondurulmuş şekilde de sarmaktayız. Sizler için ulaşımı kolay olan her şekilde hizmet vermekteyiz. Güler yüzle sizi karşıladığımızda tek yapmanız gereken oturup siparişinizin olmasını beklemektir. Hazırlanan sipariş fazla bekletilmeden size ulaşmaktadır. Tadına bakıp yüzünüzde oluşan o gülümse ile daha çok kat edeceğimizin sözünü vermiş olalım. Her şeyin iyisi ve güzeli sizin olsun. Ve üretimlerimiz konuklarımızın varlığı ile devamını sağlasın temennisinde bulunmakta yarar var. Sağlık ile sürdürdüğümüz politikamız, her geçen gün daha da iyiye gitmektedir.