Lezzetli Hatay Hazır Künefe Satışı

Lezzetli Hatay Hazır Künefe Satışı

Hatay`ın tescillenmiş eşsiz lezzeti künefeyi iç pazarımızla İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerin künefe ihtiyacını karşılıyoruz. Gıda mühendislerimizin denetiminde sağlıklı koşullarda üretimi gerçekleştiren künefenin malzemelerini de firma olarak tesisimizde hazırlıyoruz. Günlük üretimle tel kadayıfı ve özel künefe peynirini harmanlıyor ve mini tepsilere basarak şoklanacak hale getiriyoruz. Şoklanması için -40 derecede soğuklukta bekletiyor ve donma işleminin ardından soğuk hava deposunda muhafaza ediyoruz. Soğuk hava deposundan çıkarılan künefelerimizi dağıtım için dondurucusu bulunan servis ağımızla müşterilerimize ulaştırıyoruz. En seçkin restoranlar, oteller, cafe ve pastanelere Hazır Künefe Satışı ürünümüzün dağıtımını yapıyoruz. Müşterileriniz için farklı lezzetler katmak ve menünüzü zenginleştirmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Künefenin Lezzetine Doyulmuyor

Binlerce mekanla anlaşmamız sayesinde hazır künefe satışı gerçekleştiriyoruz. Bizi farklı kılan kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla çalışmamız ve müşterilerimize verdiğimiz değerdir. Servis ağımızı oluşturan restoranlar ve özel tesisleri her geçen gün yenilerini ekliyor ve künefe deyince akla ilk biz geliyoruz. Etkileşimde olduğumuz tüm müşterilerimizin sağlıklı koşullarda ürün tüketmesinin bilincinde olarak temizliğimizden ve lezzetimizden ödün vermeden çalışıyoruz. Ürünlerimizi fıstıklı ve cevizli olarak çeşitlendirdik ve farklı damak tatlarını da müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşterilerinizi artırmak istiyorsanız hakiki Hatay künefesini sipariş verebilir ve 6 ay süre boyunca dondurulmuş hazır künefeyi dondurucunuzda bulundurabilirsiniz. Siparişini aldığınız müşteri için 10 dakika fırınladığınız sıcak künefeyi servis edebilirsiniz.

Yöresel Lezzet için Künefeyi Seçin

Yöresel lezzet olarak Hatay ilimizin lezzetli künefesini pratik olarak hazırlayarak servise hazır hale getirebilirsiniz. Ekibimizde sağlıklı koşullarda üretimini gerçekleştirdiğimiz künefeleri 60`ar ve 100`er li paketler halinde ambalajlıyor ve dağıtım için sevkini yapıyoruz. Firmamız işletme sahibi müşterilerimizin taleplerini anında karşılayarak onları mağdur etmemek için çalışıyor. İç pazara hakim olan sektöründe öncü firmamız yurt dışına da yöresel lezzetini artırmak için daha da büyümeyi amaçlıyor. Hizmette sınır tanımadan daima müşterilerinin taleplerini karşılayacak üretimi tesislerimizde gerçekleştiriyor ve marka olmanın verdiği sorumlulukla çalışıyoruz. Hazır Künefe Satışı için Asi Künefe olarak bizi arayabilir ve ürünlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgileri alabilirsiniz.